FESTYN RODZINNY


WYCIECZKA DO ZŁOTÓWKA

W ramach Projektu Ekologicznego uczniowie uczestniczyli w wycieczce do Złotówka. Zwiedzili Edukacyjną Ścieżkę Storczyk. Pan Ryszard Pietrzak opowiadał o szkółce leśnej i ciekawostkach związanych ze zwierzętami. Kolejnym etapem było obserwowanie zwierząt, które są pod opieką Ośrodka Leczenia i  Rehabilitacji Dzikich Zwierząt przy Uniwersytecie Przyrodniczym we Wrocławiu. Jedną z atrakcji było też grillowanie kiełbasek. Na zakończenie uczniowie otrzymali dyplomy i upominki.


POKAZ EKSPERYMENTÓW

W naszej szkole odbył się pokaz eksperymentów w ramach projektu "Trampolina Wiedzy". Dzieci mogły uczestniczyć w przeprowadzanych doświadczeniach. Zadawały pytania i wyciągały wnioski. 


MAMA CZYTA W SZKOLE

Dzieci miały okazję posłuchać wierszy czytanych przez Panią Ewę Styczeń. W trakcie czytania przeniosły się w "zaczarowany świat" i z żalem żegnały Panią Ewę, która zaprezentowała swoje zdolności aktorskie. Dziękujemy.


Konkurs plastyczny pt.: "Nie pal przy mnie proszę".

Oliwia Modelska otrzymała wyróżnienie w powiatowym konkursie, promującym zdrowy styl życia pt.: "Nie pal przy mnie proszę". Serdecznie GRATULUJEMY!


PROJEKT CZYTELNICZY

1 czerwca w naszej szkole odbył się apel z okazji podsumowania projektu czytelniczego. Apel miał na celu inicjowanie mody na czytanie oraz wspieranie dzieci i młodzieży aktywnych czytelniczo. Dzieci zebrały się na placu przed szkołą, gdzie przez 10 minut czytały przyniesione przez siebie książki. Następnie uczniowie promowali czytelnictwo przez śpiewanie  piosenek i recytowanie  wierszy. Nasza klasa zaśpiewała piosenkę pt.: Gryzelka- mól książkowy". Kolejnym etapem było pisanie haseł zachęcających do czytania.


Dzień Dziecka

Wszystkim dzieciom z naszej klasy dużo radości, wspaniałych przyjaciół, spełnienia marzeń i góry zabawek.


Zawody sportowe

Uczniowie naszej klasy wzięli udział w Wiosennych Biegach Przełajowych. W zawodach uczestniczyli: Martyna Pajor, Michał Medziński, Aleksandra Bielecka, Anastazja Gomulska, Natan Żuraw, Marcelina Nowak, Zuzanna Ligocka, Michał Styczeń, Fabian Rejak, Kacper Iskra, Zuzanna Domańska, Aleksander Kwiecień, Jakub Bąk. Zuzanna Ligocka zajęła II miejsce,
a Aleksandra Bielecka zajęła IV miejsce. Wszystkim dzieciom serdecznie GRATULUJEMY!